AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA

ul. Sadowa nr 21 lok.5
80-745 Gdańsk
Województwo: pomorskie
Zobacz na mapie

Telefon: 585237427, 600882512, 503131700
Strona www: www.secret.gda.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę
Agencja Detektywistyczna "SECRET" Robert RATAJCZYK powstała w listopadzie 2006 roku, po reorganizacji Biura Detektywistycznego Fundacji "Żyć Bezpiecznie" w Gdańsku działającego od roku 2004.

Założycielem a zarazem właścicielem Agencji jest Robert RATAJCZYK /detektyw posiadający licencję nr 0001010/, emerytowany oficer Policji z ćwierćwiecznym stażem służby w Policji na różnych stanowiskach, w tym operacyjno -dochodzeniowych, w pionach dw z PG i kryminalnych, przez 12 lat kierował kilkoma jednostkami Policji od Komisariatu Policji w Gdańsku-Chełmie, Komisariatu Policji w Gdańsku-Przymorzu, poprzez Komendę Rejonową Policji w Starogardzie Gdańskim aż po Komendę Miejską Policji w Gdyni.
Dzięki temu że wcześniej kierował Fundacją "Żyć Bezpiecznie" w Gdańsku i jej Biurem Detektywistycznym posiada ośmio-letni staż jako samodzielny, licencjonowany detektyw.

Dotychczas jako prywatny detektyw przeprowadził ponad 450 spraw o różnym stopniu trudności i skomplikowania, a realizowane były na terenie całej Polski jak również za granicą.
Wśród spraw były wywiady gospodarcze o różnej wielkości podmiotach gospodarczych, ujawnienia ukrytego przed wierzycielami majątku, analizy zdarzeń ubezpieczeniowych celem ujawnienia ewentualnych oszustw lub wyłudzeń, analizy zabezpieczenia majątku wielu firm celem przeciwdziałania kradzieżom, sprawy o ochronę znaków towarowych, poszukiwania osób i mienia, sprawy rozwodowe i majątkowe, oraz wiele innych.
W wielu sprawach ujawniono znamiona przestępstw kryminalnych a ich sprawców przekazano w ręce Policji lub Prokuratury.
Wśród zleceniodawców są osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, towarzystwa ubezpieczeniowe, banki. Są to podmioty polskie jaki zagraniczne. Przy realizacji spraw nasza Agencja współpracuje z renomowanymi Kancelariami Prawnymi w Gdańsku, Sopocie i Gdyni a także wywiadowniami zagranicznymi dla których realizuje również wiele spraw detektywistycznych.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe daje rękojmię profesjonalnej realizacji nawet najtrudniejszych spraw, pełną poufność, stosunkowo krótkie terminy realizacji, przy dostępnych dla każdego cenach usług. Cena każdej usługi ustalana i uzgadniana jest bezpośrednio ze Zleceniodawcą.
Jeżeli mają Państwo problem z zakresu naszej działalności, zapraszamy do naszego biura, obiecujemy iż nie pozostawimy nikogo bez pomocy. Nie ma spraw nie do rozwiązania, na każdy problem przedstawimy Państwu najlepsze rozwiązanie.


Serdecznie zapraszamy!!!

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.