AQSEPTENCE GROUP GmbH spółka z o.o. oddział w Polsce

ul. Prudnicka 40
47-300 Krapkowice
Województwo: opolskie
Zobacz na mapie

Telefon: 774467474
Fax: 774467475
Strona www: www.aqseptence.com
E-mail: , ,

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę
Dodaj swoją rekomendację
AQSEPTENCE GROUP GmbH spółka z o.o. oddział w Polsce spółka z o.o. oddział w Polsce powstała w 1842 roku, jako blacharnia założona przez cechmistrza Petera Roediger. Po 1945 roku zakład został na nowo odbudowany i rozwinął się do wiodącej firmy o światowym zasięgu w zakresie oczyszczania ścieków oraz obróbki osadów.

W roku 1978 technologia podciśnieniowa dołączyła do produktów firmy. W tym samym roku zostało złożone pierwsze zamówienie na system kanalizacji podciśnieniowej Roediger®. Technologia podciśnieniowa jest stosowana do gromadzenia i transportu ścieków z obszarów mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych, zarówno jako system kanalizacji zewnętrznej jak i wewnętrznych instalacji sanitarnych. Obecnie istnieje ponad 1000 pracujących systemów kanalizacji podciśnieniowej Roediger® na całym świecie. Są one dowodem na niezawodność działania technologii firmy Roediger.

Zapraszamy i zachęcamy do zgłaszenia się wszystkich zainteresowanych  celem zorganizowania bezpłatnych prezentacji i szkoleń w zakresie technologii oferowanych przez firmę AQSEPTENCE GROUP.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

System Roediger Vacuum

Roediger Vacuum Sewerage Description

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.