Roediger Vacuum GmbH Spółka z o.o. oddział w Polsce

ul. Prudnicka 40
47-300 Krapkowice
Województwo: opolskie
Zobacz na mapie

Telefon: 77 4467474, +48 692 483 883, +48 608 045 165
Fax: 774467475
Strona www: www.roediger-vacuum.com
E-mail: , ,

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę
Roediger Vacuum GmbH jest światowym liderem w dostawach specjalistycznych produktów, wyposażenia oraz kompletnych systemów do gromadzenia, filtrowania oraz separowania ścieków dla różnych zastosowań od przemysłu do rozwiązań indywidualnych od praie 200 lat.
Oddział w Polsce reprezentuje, głównie, technologie podciśnieniowego odbioru ścieków systemów ROEDIGER® i AIRVAC®. Nasze technologie chronią wody gruntowe przed infiltracją ścieków oraz zapewniają prawie sześciokrotnie mniejsze zużycie wody w porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi. Technologia podciśnieniowa ma jedną, najważniejszą wspólną cechę: każde rozwiązanie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań przyszłego użytkownika. Technologie ROEDIGER® i AIRVAC® są wykorzystywane do odbierania ścieków z gospodarstw domowych, ośrodków wczasowych, osiedli mieszkaniowych, jednostek pływających, pociągów i samolotów. Systemy sanitarne służą do odbioru ścieków w budynkach użyteczności publicznej, hotelach, budynkach przemysłowych, samolotach i pociągach.
Technologie podciśnieniowe ROEDIGER® i AIRVAC® zapewniają rozwiązania bezpieczne dla środowiska naturalnego, opłacalne i niezawodne.
Oferujemy wszechstronną pomoc w przygotowaniu dokumentacji projektowej, prowadzeniu inwestycji i nadzoru nad nimi, opiece gwarancyjnej i pogwarancyjnej.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

Rozwiązania dla przemysłu

Kanalizacja sanitarna-szczegóły

System kanalizacji zewnętrznej Roediger- schemat działania

Studzienka zbiorczo-zaworowa typu G

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.