Sewim Sp.zo.o.

ul. Targowa 2
08-460 Sobolew
Województwo: mazowieckie
Zobacz na mapie

Telefon: 256825003, 785 930 768
Fax: 256825003
Strona www: sewim.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę


Oferujemy produkowany przez naszą firmę sprzęt rehabilitacyjno - kulturystyczny.

* Jego konstrukcja oparta na profilach zamkniętych o wymiarach 80 x 60 x 3 mm powoduje, że jest on wyjątkowo stabilny, dając przy tym ćwiczącym poczucie bezpieczeństwa i pełen komfort.
Stosowanie w szerokim zakresie elementów chromowanych, cynkowanych i oksydowanych, oraz specjalne wykonanie tapicerki gwarantują jego funkcjonalność i estetyczny wygląd przez długi okres użytkownika niezależnie od ilości ćwiczących.

* Przyrządy testowane są przez fachowców od rehabilitacji ruchowej oraz przez uznanych kulturystów profesjonalnych, dlatego swą jakością dorównują wyrobom najlepszych firm zachodnich i przeznaczone są głównie do profesjonalnych siłowni, sal treningowych w szkołach, hotelach, wojsku i policji oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest ich specjalna wytrzymałość.

* Mając świadomość iż nasi klienci dysponują różnymi lokalami oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu w zależności od dysponowanej powierzchni oraz preferencji użytkowników. Jesteśmy otwarci na dobór kolorystyki oraz ewentualne zmiany konstrukcji przyrządów w celu dostosowania ich do wymagań odbiorcy, pod warunkiem zachowania jego funkcjonalności oraz pełnego bezpieczeństwa.

* Przyrządy oferujemy z wyposażeniem pozwalającym na ich pełne użytkowanie ze standartową ilością odważników cynkowanych lub oksydowanych, których ilość na żądanie może być zwiększona i dowolnie zestawiona.

* Ceny naszych wyrobów są porównywalne ze stosowanymi przez innych krajowych producentów, a swą jakością dorównują najlepszym wzorom światowym.
W chwili obecnej czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi od 4 do 8 tygodni od daty podpisania umowy.

* Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem, a na życzenie wskażemy najbliższego użytkownika naszego sprzętu gdzie osobiście można się przekonać o jego zaletach i jakości.

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.