WWW.ILSPOLAND.COM - nieruchomości POLSKA, BUŁGARIA, GRECJA, TURCJA, HISZPANIA, PORTUGALIA, EGIPT, NIEMCY, BRAZYLIA, USA i inne

Bolesława Leśmiana 12
74-100 Gryfino
Województwo: zachodniopomorskie
Zobacz na mapie

Telefon: +48 91 820 15 07, +48 91 820 15 08, +48 668 803 003, +48 608 363 366
Fax: +48 91 820 15 08
Strona www: www.ilspoland.com, www.facebook.com/IlsPoland
E-mail: ,

Opcje

 • Wersja do wydruku
 • Pobierz wersję pdf
 • Dodaj do schowka
 • Zaplanuj trasę
WWW.ILSPOLAND.COM- serwis nieruchomości Nr 1 w Polsce i tysiące najtańszych ofert nieruchomości Szczecin, nieruchomości Polska, nieruchomości Bułgaria, nieruchomości Hiszpania, nieruchomości Portugalia i wyspa Madera, nieruchomości Grecja, nieruchomości Turcja, nieruchomości Egipt, nieruchomości Brazylia, nieruchomości Wielka Brytania, nieruchomości Niemcy, nieruchomości USA, Włochy i inne kraje Świata.

Same okazje!
SPRAWDŹ!
WWW.ILSPOLAND.COM - atrakcyjne ceny, profesjonalna i kompleksowa obsługa, promocje i poradniki opisujące precyzyjnie procedury i koszty, wydarzenia i aktualności z rynków nieruchomości, poszukiwane nieruchomości, a w ofercie: apartamenty, mieszkania, działki, domy, lokale, obiekty i wiele innych na sprzedaż lub wynajem z rynku pierwotnego lub wtórnego.
Ponadto oferta ILS - Inteligentnych Ludzi Sukcesu obejmuje kredyty bankowe wszystkich banków w Polsce i na świecie oraz szybkie i proste pożyczki na dowolny cel.

ILS POLAND GROUP i ILS Nieruchomości jako współzałożyciel Polskiej Izby Nieruchomości - PIN i Wyróżniony Uczestnik Programu Rzetelna Firma pod Patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz KRD zapewnia bezpieczeństwo spełnianych marzeń, zaś inwestycje w Bułgarii i Egipcie są lepszą alternatywą niż lokaty bankowe, czy giełda.

Opinie
 • 5

  rzetelna, godna zaufania firma. polecam z zamkniętymi oczyma :-) kontakt w każdym czasie bez żadnych problemów, wszelka pomoc w organizacji przed i po transakcji kupna. szczerość i prawdomówność!!!

  Tomek
 • 3

  Kupowanie nieruchomości za pośrednictwem ILS to czysta przyjemność. Dzięki pomocy Pana Stanisława kupiliśmy wymarzone mieszkanko w Bułgarii. Kompleksowa i rzetelna obsługa wykracza daleko poza granice przyjętych w Polsce standardów obsługi klienta. Współpraca i pomoc przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Po przybyciu na miejsce nie zostaliśmy pozostawieni samym sobie , a przyjęci przez Pana Patryka i Swiete , którzy pomagali nam podczas meblowania apartamentu i załatwieniu wszystkich spraw na miejscu . Chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim pracownikom ILS w Polsce i Bułgarii i polecamy ich gorąco wszystkim zainteresowanym. Pagasy

  Pagasy
 • 5

  LIST REFERENCYJNY Pan Ryszard Baraban w roku 2013 obsługiwał transakcję handlową, jaką przeprowadzałem na Maderze. W czasie trwającej ponad 3 miesiące współpracy p. Ryszard Baraban okazał się osobą godną najwyższego zaufania, zaangażowaną nawet ponad poziom moich wysokich oczekiwań. Profesjonalna obsługa, na jaką mogłem liczyć w zakresie kontaktów z kontrahentami, organami portugalskiej administracji, jak i bieżącego nadzoru nad przebiegiem przedsięwzięcia – także w czasie mojej nieobecności na wyspie – gwarantowała, iż moje interesy są w pełni zabezpieczone. Pan Ryszard Baraban pozwolił poznać się, jako osoba zapobiegliwa, o rozległej znajomości lokalnego rynku, a przy tym miłą i kontaktową. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z p. Ryszardem Barabanem.

  Andrzej13

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.