AGI s.c. Poczobut i Syn

ul. Stefana Batorego 56
15-131 Białystok
Województwo: podlaskie
Zobacz na mapie

Telefon: 604198516, 85675 48 98
Fax: 856754898
Strona www: www.barrisol-poczobut.pl, www.sufitypoczobut.pl
E-mail: ,

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę

Firma AGI S.C. POCZOBUT I SYN to dawniejszy Zakład Montażowo- Usługowo- Handlowy ,,AHILTIP,,
w branży wykańczania wnętrz działający  od 1988r. Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają nam podejmować ciekawe i trudne zadania w dziedzinie aranżacji wnętrz. Firma specjalizuje się w instalowaniu sufitów podwieszanych takich firm jak: ECOPHON, ROCKFON, OWA czy ARMSTRONG. Montujemy również sufity napinane BARRISOL.
W zakresie naszych możliwości jest kompleksowe wykańczanie wnętrz.
Od 2011 roku jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami francuskiej firmy BARRISOL lidera światowego w dziedzinie sufitów napinanych.
Od niedawna wdrażamy bardzo ciekawe rozwiązanie dekoracji ścian. Są to Dekoracyjne Powłoki Akustyczne (DPA). Pomysł przywędrował z USA, a przypomina dawne ,,draperie,, W ten sposób przy pomocy specjanych profili z PCV napięta na ścianę, czy sufit dowolna tkanina czy skóra oprócz walorów estetycznych poprawia doskonale akustykę pomieszczenia, ponieważ pod warstwą tkaniny jest umieszczona wełna mineralna.
W 2007 roku w konkursie organizowanym przez koncern HITACHI Power Tools Polska firma AHILTIP uzyskała tytuł : NAJLEPSZEJ FACHOWEJ EKIPY 2007 w województwie podlaskim i warmińsko- mazurskim.

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

Barrisol Installation Plafond Tendu

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.