Techplast Sp. z o.o. Producent środków antyadhezyjnych do form

ul. Ciepłownicza 8
35-959 Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Zobacz na mapie

Telefon: 17 8642016, 515152100, 17 7835712
Fax: 17 7835712
Strona www: www.techform.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę

TECHFORM to grupa aerozolowych preparatów chemicznych znajdujących zastosowanie w procesach przetwórstwa tworzyw sztucznych i gum.
Twórcą i producentem środków technicznych o wspólnej marce TECHFORM jest firma Techplast Spółka z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Firma powstała w 1999 roku.

Głównym naszym wyrobem są środki antyadhezyjne do form wtryskowych. Oparte na silikonie, jak uniwersalny TECHFORM Sil, czy też bezsilikonowe, jak TECHFORM Asilen. Produkujemy także preparat do konserwacji form i innych narzędzi metalowych TECHFORM Sakor oraz uniwersalny środek czyszczący TECHFORM Bryl. Polecamy też inne nasze wyroby, tj. suchy środek teflonowy TECHFORM Suflon, czy środek smarny z dodatkiem PTFE Smar CF2.
Preparaty te obecne na rynku od 2000 roku zostały sprawdzone na znacznej grupie tworzyw i metod przetwórczych uzyskując pozytywną opinię technologów i zarządzających produkcją, znajdując liczne grono użytkowników.

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, uzupełniamy sukcesywnie gamę wyrobów wspomagających przetwórstwo tworzyw sztucznych i gum. Prowadzimy prace nad nowymi produktami z serii środków rozdzielających silikonowych i bezsilikonowych oraz środków antykorozyjnych, konserwujących, czyszczących i smarnych.

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.