PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "PEMA" SP. Z O.O.

Stępocin 11
62-330 Nekla
Województwo: wielkopolskie
Zobacz na mapie

Telefon: (061) 438 64 29, 0 604 524 109
Fax: (061) 437 27 04
Strona www: www.pema.com.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę


Firma PEMA Sp. z o.o. - dostawca i wykonawca nowoczesnych systemów ogrodzeniowych - istnieje na rynku wielkopolskim od roku 1998.

Naszą główną działalność ukierunkowaliśmy na kompleksową obsługę Firm budowlanych bądź bezpośrednich Inwestorów w zakresie dostawy wysokiej klasy stalowych systemów ogrodzeniowych łącznie z usługą profesjonalnie i terminowo wykonanego montażu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na europejskim rynku, w zakresie różnorodnych systemów ogrodzeniowych. Dokładna wiedza dotycząca parametrów technicznych oraz posiadane różne stopnie wytrzymałości w określonym ich użytkowaniu, pozwalają nam na wybór konkretnego systemu pod naszego Klienta. Państwa zaufanie i zadowolenie - to nasz priorytet.

Firma PEMA współpracuje z wieloma Firmami z Niemiec, Holandii, Francji i Czech. Jesteśmy dystrybutorami takich Firm jak: TESCON, Deermann Zaune, Effertz Zaune, HERAS Security Systems BV Holandia, B & G Fencing, Geisler Zaune, V.O.F. Simons, Dirickx, ABC Holandia, CAME, Faac, Genius.

W zakresie prowadzonej działalności posiadamy pełną mobilność, profesjonalne ekipy montażowe oraz bardzo dobre wyposażenie sprzętowe, które pozwala nam na wykonywanie prac w różnorodnych warunkach i miejscach w kraju bądź za granicą Polski ( zobacz Referencje).

Naszymi atutami są : pełna oferta najlepszych systemów ogrodzeniowych w pełnej gamie kolorów RAL, fachowość i profesjonalne wykonanie, krótkie terminy dostawy i montażu, doradztwo.

Specjalizujemy się w dostawie i montażu: - systemowe ogrodzenia panelowe, frontowe i z siatki ogrodzeniowej
- systemowe ogrodzenia specjalne ( szkoły, boiska sportowe, wybiegi dla zwierząt itd.)
- fundamenty lane betonowe lub punktowe, cokoły z elementów prefabrykowanych
- bramy dwuskrzydłowe, obrotowe, przesuwne, samonośne, furtki
- szlabany drogowe, zapory drogowe, bramki obrotowe i uchylne, kołowroty
- pełna oferta automatyki.

Mając na uwadze posiadane zaufanie i zadowolenie u naszych obecnych Odbiorców, serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami.

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.