Drukarnia ADARMAR S.C. Dariusz Ślaski Artur Ślaski

ul. Zamoyskiego 49 lok. 13
03-801 Warszawa
Województwo: mazowieckie
Zobacz na mapie

Telefon: (22) 618 21 94, (22)618 21 87
Fax: 022 618 21 87
Strona www: www.adarmar.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę


SZANOWNI PAŃSTWO!

Niemal 30-letnie doświadczenie drukarni ADARMAR w branży poligraficznej, inwestycje w coraz nowsze i doskonalsze technologie, krótkie terminy realizacji, a przede wszystkim zespół zaangażowanych i kreatywnych osób od wielu lat związanych z poligrafią i reklamą zapewniają naszym Klientom jakość usług i produktów na najwyższym poziomie, realizację ich celów promocyjno-reklamowych, a zwłaszcza indywidualne podejście do każdego zadania.

Nasza drukarnia ma własny park maszynowy, w tym nową 4-kolorową maszynę offsetową Adast w formacie A2+ (660 x 485 mm) oraz profesjonalne maszyny do druku cyfrowego Ricoh i Canon w formacje 330 x 487 mm, co pozwala wykonywać druki w małych nakładach z bardzo dobrą jakością już od 1 egzemplarza. Posiadamy własną introligatornię, studio CTP oraz studio graficzne.

Dzięki temu zapewniamy kompleksowe podejście do nawet najbardziej wymagających pomysłów naszych Klientów. Świadczymy usługi w zakresie: projektów graficznych, komputerowej obróbki obrazu, montażu elektronicznego, odbitek próbnych, skanowania oraz szeroki zakres usług introligatorskich. Drukujemy na maszynach cyfrowych, offsetowych, sitodrukiem, wykonujemy tłoczenia, termodruk i hot-stamping.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.