B.P. Nieruchomość Saj-Mazur Renata

ul.Odrodzenia 8B/2
56-120 Brzeg Dolny
Województwo: dolnośląskie
Zobacz na mapie

Telefon: 713197666, 601989963
Strona www: www.nieruchomosc.wroc.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami B.P. "NIERUCHOMOŚĆ" Saj-Mazur Renata działa na rynku nieruchomości od 1996r.

Od 1998r. jesteśmy członkami:
*Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości (DOSPON) z siedzibą we Wrocławiu
*Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) z siedzibą w Warszawie 
oraz 
*Europejskiej Rady Nieruchomości CEPI ( Europen Council of Real Estate Proffessions) z siedzibą w Brukseli.

Jesteśmy w programie BIAŁA LISTA pod patronatem Wrocławskiej Izby Gspodarczej.

Od 2001r. posiadamy licencję zawodową pośrednika nr 1015.

Od czerwca 2010r. jesteśmy współzałożycielem firmy szkoleniowej pod nazwą Centrum Edukacji "ANIMUS" s.c., która zajmuje się prowadzeniem szkoleń oraz praktyk zawodowych dla grup zawodowych związanych z obsługą rynku nieruchomości (więcej na stronie internetowej: www.animus.edu.pl).

Obszar naszej działalności, to nie tylko rynek lokalny, ale również całe woj. dolnośląskie i rozwijająca się współpraca z biurami obrotu nieruchomościami z innych województw i regionów min. poprzez system MLS DOSPON.

Podstawowa działalność biura, to pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, zamianie, wynajmie, najmie i dzierżawie wszelkiego rodzaju nieruchomości oraz pośrednictwo kredytowe z tym związane (zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm). Ponad to zajmujemy się pośrednictwem w wycenie nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami naszych klientów, a także obsługą całości transakcji, związnych z rynkiem nieruchomości, w tym wydawaniem opinii o cenach rynkowych nieruchomości.

W swojej pracy pośrednika zapewniamy pełny profesjonalizm oraz zabezpieczenie strony prawnej transakcji. Kompletujemy w imieniu klientów wszystkie niezbędne dokumenty i dane potrzebne do sfinalizowania transakcji. Zapewniamy obsługę notarialną transakcji,
udzielamy swoim klientom informacji z zakresu całości opłat i kosztów transakcji.

Pomagamy  w  formalnościach  związanych z podziałem  bądź  scaleniem  nieruchomości. 

Kupując u nas działkę budowlaną, klient uzyska pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania "Pozwolenia na budowę"  wraz  z  zakupem  projektu  budowlanego  Swojego  wymarzonego  domu !!!

ZAPRASZAMY  DO  WSPÓŁPRACY !!!

 

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.

Pozostałe branże: