BxSystem s.c. Z Grzesik K. Molek

ul. Ciasna 7
35-232 Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Zobacz na mapie

Telefon: 0178602112
Fax: 0178602113
Strona www: www.bxsystem.com.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę
Początki firmy BxSystem to czerwiec 2001 roku. W swych działaniach skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu produktów i wykonywaniu usług wysokiej jakości za rozsądną cenę. Staramy się aby nasza oferta była kompleksowa i atrakcyjna. Oznacza to pełną opiekę nad klientem począwszy od projektu, poprzez dostawę i uruchomienie a na etapie użytkowania kończąc.
Pierwszym i do tej pory wiodącym produktem w naszej ofercie jest Elektroniczny System Obsługi Klienta dla obiektów sportowo - rekreacyjnych BxEsok.
BxEsok jest systemem do naliczania opłat i sprzedaży usług dla takich obiektów jak baseny, pływalnie, lodowiska, wyciągi, stadiony, sauny, siłownie. Jest również doskonałym narzędziem wspomagającym efektywne zarządzanie tego typu obiektami.
Firma nasza zapewnia dobór i dostawę urządzeń (kołowroty, szafki ubraniowe, czytniki, zegary, sprzęt PC, paski, karnety) oraz ich integrację poprzez oprogramowanie w jeden spójny system. Taki charakter działalności wymaga od nas nawyższej wiedzy i doświadczenia. Aby osiągnąć wysoką jakość oferowanych produktów prowadzimy aktywne działania rozwojowe nad wszystkimi elementami systemu. Efektem tego jest posiadanie na obecnym etapie systemu bardzo wydajnego i spełniającego wymogi najbardziej wymagających klientów. Jego wysoką jakość i niezawodność potwierdzają liczne instalacje pracujące od lat w kraju i za granicą.
Sukcesywny rozwój naszej firmy oraz ciągłe wzbogacanie oferty o nowe produkty (tablice informacyjne, tablice wyników sportowych, instalacje nagłośnieniowe, systemy alarmowe czy TV dozoru ) umacnia pozycję firmy BxSystem jako lidera na rynku dostawców oferujących takie systemy dla obiektów sportowo- rekreacyjnych.

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

1 2

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.