Fastair Cargo A.S.

ul. Łączyny 3
02-820 Warszawa
Województwo: mazowieckie
Zobacz na mapie

Telefon: 228682143, 501339799
Strona www: www.fastair.com.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę

Firma FASTAIR CARGO jest międzynarodowym i doświadczonym spedytorem lotniczym, morskim i drogowym oferującym usługi na wysokim poziomie dla biznesu o międzynarodowym zasięgu. Posiada swoje miejsce na rynku spedycyjnym w kraju jak i na świecie, ze specjalizacją w transporcie lotniczym.

Jesteśmy członkiem Światowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych do którego należą linie lotnicze i doświadczeni spedytorzy spełniający wysokie kryteria jakości.

FASTAIR CARGO specjalizuje się w transporcie i spedycji lotniczej, oferując swoje usługi związane ze wszelkimi czynnościami występującymi wokół tego transportu. W szczególności odbiór/dostawa towaru do/z lotniska, usługi agencji celnej, ubezpieczenie, awizacje, dokumentacje, magazynowanie, międzynarodowy fracht lotniczy. Posiadamy wlasne agencje celne, co usprawnia kompleksową obslugę przesyłek.

Częstym rodzajem dostaw jest baza "door-to-door", tzn. odbiór towaru od drzwi kontrahenta i dostarczenie go do drzwi odbiorcy. Dla realizacji tego typu dostaw nasza firma ma ustanowione przedstawicielstwa w rożnych krajach na świecie.


W zależności od potrzeb klientów jesteśmy do dyspozycji na każdym odcinku transportu:
- "door-to-door"
- "door-airport"
- "airport-door"
- "airport-only"


Natomiast jako PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE posiadamy własne środki transportu drogowego dzięki czemu możemy oferować dostawy szybko, bezpiecznie i tanio.

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.