EXPRESS TEAM

ul. Śmiłowicka 24
41-706 Ruda Śląska
Województwo: śląskie

Telefon: 322421024, 501560650
Strona www: www.express-team.pl
E-mail: biuro@express-team.pl

Opis firmy


Firma EXPRESS-TEAM specjalizuje się w międzynarodowych przewozach drobnicowych oraz kompletnych (24T) z wykorzystaniem każdego rodzaju toboru (np. plandeka, kontener, chłodnia, samochody samowyładowcze). Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR.

Najczęściej uczęszczane przez nas kierunki to Europa zachodnia (kraje UE) oraz Europa południowa. Przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu nad właściwym przebiegiem procesu transportowego czuwa kompetentny i doświadczony personel.

Nasi kierowcy pozostają w stałym kontakcie telefonicznym i są wyposażeni w system GPS, co zapewnia terminowość zlecanych nam transportów, a co za tym idzie niezakłócony przebieg procesów logistycznych, w jakich uczestniczymy.

Nasi klienci mogą być pewni o bezpieczeństwo przewożonego towaru, wszystkie powierzone nam ładunki są ubezpieczone. Posiadamy wszystkie wymagane prawem licencje i certyfikaty.

Przez okres działalności wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm, które zlecają nam przewóz towaru. Korzystając z naszych usług Wasz ładunek będzie dowieziony najszybciej jak się da i to w doskonałej cenie.

Serdecznie Zapraszamy

Produkty firmy