TSN Sp.z o.o.

Targowisko 422
32-015 Kłaj
Województwo: małopolskie
Zobacz na mapie

Telefon: 0122844900
Fax: 0122844910
Strona www: www.tsn.com.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę
Jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych klientów w zakresie obróbki stali nierdzewnej. Obok sprawdzonych metod oferujemy najwyższej jakości systemy i nowoczesne technologie takie jak obróbka strumieniowo-cierna kulkami szklanymi, cięcie laserem oraz spawanie plazmowe.
TSN Sp. z o.o. posiada nowocześnie wyposażone biuro konstrukcyjne oraz park maszynowy na technologicznie najwyższym poziomie, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom najlepsze jakościowo i technicznie produkty. Przygotowujemy projekty konstrukcyjne zgodnie z Państwa życzeniami, wytwarzamy pojedyncze części jak również podzespoły. Ponadto wytwarzamy elementy na podstawie Państwa projektów lub przerabiamy dostarczone komponenty ze stali nierdzewnej w ramach usług zleconych.
Jesteśmy młodym przedsiębiorstwem, założonym w 2001 roku. Niemniej jednak dysponujemy długoletnim doświadczeniem w obróbce stali nierdzewnej, albowiem za naszymi produktami i usługami stoją kompetencje naszej niemieckiej firmy-matki, która od ponad 75 lat obrabia stal nierdzewną dla przemysłu winiarskiego i spożywczego. Znaczna część naszych pracowników przez długie lata pracowała w spółce macierzystej, firmie Scharfenberger GmbH & Co. KG w Bad Duerkheim, dzięki czemu dysponują oni dużym doświadczeniem i umiejętnościami w tym zakresie.
Obecnie zatrudniamy ponad 45 osób. Z siedzibą w Targowisku koło Krakowa (20km) posiadamy centralne umiejscowienie oraz optymalne połączenie z autostradą i lotniskiem. Dzięki temu jesteśmy bez problemów osiągalni dla naszych klientów a dostawy realizowane są najszybciej jak to możliwe.
Tak jak w spółce macierzystej, naszymi podstawowymi wartościami w handlu są zarówno długoterminowa i pełna zaufania współpraca, ciągłość i przewidywalność w stosunku do klientów, współpracowników i dostawców, jak i kontrolowany wzrost naszych obrotów. Te niezmienne wartości będą także w przyszłości stanowić podstawy działalności TSN Sp. z o.o.


Świadczymy usługi:

 CAD – konstrukcje
Cięcie blach
- wycinanie laserowe
- cięcie nożycami gilotynowymi
- cięcie piłą taśmową
Gięcie blach
-  gięcie na prasie krawędziowej
-  zwijanie blach
Spawanie
- Spawanie MAG
- Spawanie TIG
- Spawanie plazmowe zautomatyzowane
Obróbka powierzchniowa
- obróbka strumieniowo-ścierna
- szlifowanie, polerowanie powierzchni
- gradowanie i zaokrąglanie krawędzi
- wytrawianie
 

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

Aby dodać rekomendację, musisz być zalogowany(a)