Glob Kon-Wit Polska Organizacja Odzysku S.A.

ul. Łopuszańska 95
02-457 Warszawa
Województwo: mazowieckie
Zobacz na mapie

Telefon: 22 7409110, 660 776 529
Fax: 22 8135358
Strona www: www.globpolska.pl
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę

GLOB KON-WIT POLSKA ORGANIZACJA ODZYSKU S.A. istnieje od stycznia 2002 roku, prowadzi działalność związaną z tematem tzw. „OPŁATY PRODUKTOWEJ” tzn. organizowaniem, zarządzaniem i prowadzeniem przedsięwzięć dotyczących odzysku i recyklingu odpadów poużytkowych.

Kompleksowo realizujemy ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu nałożony na przedsiębiorców wprowadzających do obrotu na rynek krajowy opony pneumatyczne z gumy, oleje i preparaty smarowe, samochody, ciężarówki, autobusy, naczepy, przyczepy, maszyny rolnicze, budowlane, motocykle, skutery, quady, rowery, proponując odpłatności znacznie niższe od stawek opłaty produktowej, prowadzimy obowiązkową sprawozdawczość, świadczymy doradztwo w zakresie gospodarki odpadami.

Wykonujemy ustawowy obowiązek:

- odzysku i recyklingu wszystkich rodzajów produktów objętych ustawą (Dz. U. z 2020.1903) tj. opon pneumatycznych z gumy, olejów i preparatów smarowych.

Obsługujemy wszystkich importerów i producentów produktów tj. opon pneumatycznych z gumy, olejów i preparatów smarowych, będącyh również częściami składowymi innych produktów m. in. wszelkich samochodów i pojazdów, motocykli, rowerów, maszyn rolniczych, przyczep, naczep.
Nasz numer rejestrowy BDO 000002678

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Ta firma nie dodała jeszcze żadnej referencji

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.