Ultra-Viol Sp.J. Pietras, Purgał, Wójcik

ul. Stępowizna 34
95-100 Zgierz
Województwo: łódzkie
Zobacz na mapie

Telefon: (0 42) 715 00 92, (0-42) 717 11 76, (0-42)717 19 59, (0-42) 715 20 95
Fax: (0-42)715 02 16
Strona www: www.ultraviol.pl, https://ultraviolsklep.pl/
E-mail:

Opcje

  • Wersja do wydruku
  • Pobierz wersję pdf
  • Dodaj do schowka
  • Zaplanuj trasę
ULTRA-VIOL jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą sprzęt medyczny. Od 1993 roku nasz asortyment rozrósł się do kilkuset pozycji. Zaufało nam już ponad 30.000 odbiorców (szpitale, POZ, gabinety, zakłady przetwórcze, osoby fizyczne). Zaopatrujemy zarówno rynek krajowy jak i zagraniczny. Bierzemy udziały w postępowaniach przetargowych.

Obecnie w naszej ofercie mamy kilkadziesiąt modeli negatoskopów: negatoskop do mammografii z żaluzjami, kilkadziesiąt typów lamp wirusobójczych i bakteriobójczych przepływowych i opraw wirusobójczych i bakteriobójczych bezpośredniego działania do dezynfekcji powietrza i powierzchni. Na indywidualne zamówienie klienta produkujemy także oprawy bakteriobójcze UV-C IP 65 dla przemysłu spożywczego, przetwórczego.

Dezynfekcja powietrza i powierzchni przy użyciu lamp bakteriobójczych i wirusobójczych jest tanią i skuteczną metodą podniesienia czystości mikrobiologicznej powietrza. Szczególnie lampy wirusobójcze i bakteriobójcze przepływowe NBVE dezynfekujące powietrze w obecności ludzi są niezastąpione w szpitalach, przychodniach i wszelkich skupiskach ludzkich. Przepływowe lampy UV-C produkcji Ultra-Viol cieszą się dobrą opinią wśród medyków oraz użytkowników związanych z innymi branżami, w których lampy NBVE, GermiProtect oraz Aseptor znajdują zastosowanie. Lampy UV-C Ultra-Viol weszły do standardowego wyposażenia gabinetów kosmetycznych, salonów urody, hoteli, restauracji, biur i wielu innych skupisk ludzkich.

Lampy UV-C produkcji Ultra-Viol to przebadane, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie problemów z wirusami, bakteriami, pleśniami, grzybami oraz wszelkimi innymi mikroorganizmami. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Ultraviol na terenie Polski dystrybuuje między innymi:
  • urządzenia Dermalight, wspomagające leczenie między innymi: łuszczycy, bielactwa,
  • urządzenia Idromed, wspomagające leczenie nadpotliwości stóp i dłoni.
  • lampy Ordisi stanowiące wyposażenie gabinetów ,edycznych i weterynaryjnych

Mamy również w swej ofercie wagi medyczne firmy Charder tak przydatne w klubach fitness, siłowniach i placówkach medycznych.

Lampa Fotovita - skuteczny sposób na walkę z depresją sezonową (SAD)

DICO negatoskop cyfrowy na salę operacyjną

Ultraviol na targach Salmed 2012

Jak zapobiegać depresji jesienno-zimowej? - lampy antydepresyjne FOTOVITA - światłoterapia

ULTRAVIOL - polski producent sprzętu medycznego

1 2 3

Bądź widoczny ! Pobierz baner i zamieść na swojej stronie.